TYT & AYT Sınıfı

TYT AYT Hazırlık Sınıfı

MF SINIFLARI / TM SINIFLARI / TS SINIFLARI

Öğrencilerimizin bu en önemli sınav sürecinde onların yanında olmak ve başarılarına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş olan dershanem.com.tr ailesi bu zorlu süreçte öğrencilerimizin en önemli yardımcısı olacaktır.

Bu bölümdeki Fasiküllerimiz yıllardır içinde olduğumuz dershane sürecimizden elde ettiğimiz gözlemler, deneyim ve bilgi birikimimizle hazırlandı. Konu anlatımlarımız, örnek çözümlerimiz ve Kavrama / Tarama Testi sorularımız alanında uzman ve bu bilgi birikimini yılların tecrübesiyle harmanlamış öğretmen kadromuz tarafından hazırlanmıştır.

Öğrencilerimizin sınav süresince karşılaştığı en büyük sorun anlamadığı veya kaçırdığı bir dersi öğretmeninden tekrar dinlemek istemesi ancak buna ulaşamamasıdır. Bizler de bu problemi düşünerek öğrencilerimizin istediği konuyu sınırsız dinleme imkanına ulaşacak şekilde her an her yerden 7/24 ulaşılabilir bir sistem sunuyoruz. Öğrencilerimizin hiçbir eksiği kalmayacak şekilde hazırlamış olduğumuz bu sistemimiz sayesinde öğrencilerimiz öğretmen veya etüt peşinde koşmaktan ya da özel derse para vermekten kurtulmuş olacak.

Dershanem.com.tr ailesi olarak, öğrenmenin en kritik noktalardan bir tanesinin öğrencinin takıldığı bir soru hakkında bilgiye ve çözüme hemen ulaşması gerekliliği olduğunu biliyoruz. Bunun için de örneklerimiz, Kavrama / Tarama Testlerimiz ve Soru Bankalarımız, öğrencilerimizin 7/24 ulaşabileceği şekilde hazırlanmış sistemimizde video çözümlü olarak yer almaktadır. Bu da tam öğrenmeyi sağlayacak olan önemli bir dershanem.com.tr ayrıcalığıdır.

Sitemizde sunduğumuz Deneme Sınavlarını evde süre tutarak uygulamanız ve değerlendirme sırasında yanlış yaptığınız sorunun çözümüne videolardan hemen izlemeniz, öğrenme sürecini hızlandıracak ve kolaylaştırarak aynı hataya tekrar düşmenizi engelleyecektir.

Satın Al

Ücretsiz Üye Ol

Hazırlandığınız Sınav
Ad, Soyad
E-mail Adresiniz
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifre Tekrar
  Captcha kodu Kodu Yenile

Resimdeki sayı *
 

Giriş Yap

Kullanıcı Adınız
Şifre
  Şifremi Unuttum