Lise Sınıfları

Bizler, dershanem.com.tr ailesi olarak; öğrencilerimizin başarılarının, düzenli ders çalışma alışkanlığı ve temelden getirdiği bilgiler sayesinde olduğunu düşünüyoruz. Bunun için derslerin konularının zamanında, yani 9, 10, 11, 12. sınıfta öğrenilmesinin daha önemli olduğu kanaatindeyiz; dolayısıyla da Fasiküllerimizi okul müfredatlarını ve TYT-AYT müfredatlarını temel alarak hazırladık.

Öğrencilerimizin okul süresince yaşadıkları en büyük sıkıntıyı derse gelmedikleri durumda kaçırdıkları konuların tekrar anlatılamaması dolayısıyla yaşadıklarını gözlemledik. Öğretmenlerin peşinden koşarak ya da etüt alabilmek için sıralarda bekleyerek bu eksikliklerini gidermeye çabalıyorlar. Bunun bilinciyle dershanem.com.tr ailesi olarak eksik kaldığınız konuları kimsenin peşinde koşmak zorunda kalmadan evinizde sadece sitemize girerek istediğiniz anda ve istediğiniz kadar tamamlama imkanı sunuyoruz.

Alanında uzman öğretmenlerimiz akıllı tahtalarda anlattıkları dersler ve soru çözümleri sayesinde öğrencilerimiz kendilerini sınıf ortamında ancak daha özel hissederek ve derse paralel hazırlanmış fasiküllerden takip ederek ve fasikülleri doldurarak sıkılmadan, pekiştire pekiştire ders dinleyecekler. Ve ellerinde ihtiyaç duydukları her zaman bakabilecekleri ders notları olmuş olacak.

 

Satın Al

Ücretsiz Üye Ol

Hazırlandığınız Sınav
Ad, Soyad
E-mail Adresiniz
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifre Tekrar
  Captcha kodu Kodu Yenile

Resimdeki sayı *
 

Giriş Yap

Kullanıcı Adınız
Şifre
  Şifremi Unuttum