KPSS Sınıfı

kpss

Kamu Personeli olmak için uğraşan öğrencilerimiz için onların sorunlarını en iyi bilen öğretmen kadrosu tarafından hazırlanan Fasiküllerimiz onların tam ihtiyaçlarını giderecek şekilde oluşturulmuştur.

Bu sınava hazırlanan öğrencilerimizin en büyük sıkıntısı not tutamamak ve çözemediği soruları öğretmenine soramamak veya bir işte çalışmak zorunda olduğu için bazı derslere katılamamak olduğunu biliyoruz. Bizler dershanem.com.tr ailesi olarak öğrencilerimizin bu problemlerini çözecek şekilde içinde not alanları mevcut olan, videolu ders anlatımlarıyla birebir uyumlu Fasiküllerimizi öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz. Dersleri bu fasiküller eşliğinde takip eden öğrencilerimiz hem notlarını tutabilecek hem de tüm örnek sorular, Kavrama/Tarama Testleri, Deneme Sınavları video çözümlü olduğu için takviye öğretmen desteğine ihtiyaç duymadan ve7/24 her yerden çözümlere ulaşabilecek.

Öğrencilerimiz, bu sınavın formatına uygun hazırlamış olduğumuz deneme sınavlarını süreli çözerek, sitemize üye ve bu sınavı daha önce çözmüş Türkiye geneli rakipleri arasındaki başarı sıralamasını ve başarı analizini hızlı bir şekilde öğrenebiliyor.

Tabiî ki sitemizde her ihtimali göz önünde bulundurarak anlaşılmayan konulara sorabileceğiniz Öğretmene Sor alanımız da mevcuttur.

                          

GENEL KÜLTÜR -
GENEL YETENEK 
EĞİTİM BİLİMLERİ ONLINE ÖABT SINIFI İÇİN TIKLAYINIZ
   

 

Satın Al

Ücretsiz Üye Ol

Hazırlandığınız Sınav
Ad, Soyad
E-mail Adresiniz
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifre Tekrar
  Captcha kodu Kodu Yenile

Resimdeki sayı *
 

Giriş Yap

Kullanıcı Adınız
Şifre
  Şifremi Unuttum